ЧЕРНІВЦІ

Вирок Луценкові спонукав ПАРЄ активніше просити за Тимошенко

0

Парламентська Асамблея Ради Європи настійно закликає звільнити лідера опозиції Юлію Тимошенко до парламентських виборів

Як повідомили «Коментарям» у БЮТ, про це йдеться в заяві співдоповідачів ПАРЄ по Україні Майліс Репс і Маріетти де Пурбе-Лундін.

«Заради євроінтеграції України та її демократичного розвитку Тимошенко і Луценко повинні бути звільнені до виборів, навіть якщо їхні процеси оскарження вироків усе ще будуть тривати», - заявили співдоповідачі.

«Ми знову закликаємо Президента Януковича вирішити це питання політичним шляхом, особливо, якщо суди можуть розглянути справи цих двох людей (Тимошенко і Луценка) найближчим часом (до виборів)», - підкреслюється в повідомленні.

Разом із тим співдоповідачі ПАРЄ вітали звільнення Валерія Іващенка.

«Звільнення Іващенка є важливим першим кроком вирішення питання ув´язнених колишніх чиновників, відповідно до очікувань Асамблеї, викладених у резолюції», - відзначають вони.

«Ми сподіваємося, що це його звільнення незабаром продовжиться (звільненням) Луценка і Тимошенко, чиє перебування в ув´язненні шкодить подальшій європейській інтеграції України і кидає тінь на підготовку до парламентських виборів».

Як повідомляли «Коментарі», суд переніс розгляд касації у «газовій справі» Тимошенко на 21 вересня.

14 серпня суд змінив вирок екс-в.о. міністра оборони Валерія Іващенка на 5 років позбавлення волі умовно з випробувальним терміном 1 рік. Іващенко був випущений з-під варти в залі суду.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua