ЧЕРНІВЦІ

Людина голосом мера Керчі розповіла, як вона боїться перевірок і страт з боку Джарти

Як кримські чиновники боялися Джарти (АУДІО)

0

Сьогодні, в першу річницю смерті прем´єр-міністра Криму Василя Джарти, в інтернет виклали аудіозапис, на якому людина з голосом схожим на голос мера Керчі Олега Осадчого просить співрозмовника залагодити його конфлікт з Джарти

Як передає портал «Крим.Коментарі», аудіозапис з´явився на сайті Youtube. У коментарі до аудіозапису йдеться, що його прохання ймовірно адресувалася голові Севастопольської міськдержадміністрації Володимирові Яцубі.

«Голос Осадчого» пояснює, чому не з´явився на засідання Ради міністрів Криму і просить поговорити з Василем Георгійовичем, щоб не було «перевірок та страт».

Наводимо повну розшифровку без змін:

«Але ви ж знаєте, що сина мого звільнили із займаної посади заступника начальника главку... Ну, кримського, він був зам у Просолова .. Ну, Осадчого, він був з охорони громадської безпеки... Це було три дні тому. Чого я не поїхав на Радмін? Він приїхав додому, дружина в трансі, дізналася теж не від нього. У дружини два клапани серцеві, вона знепритомніла, у мене трагедія була в родині. Так що, якщо можете, поясніть це Василю Георгійовичу, бо не хоче він слухати... Я боюся, що почнуться зараз перевірки, страти і так далі... Це не вигадки, це дійсно так».

Як відомо, 13 травня 2011 року син Осадчого - Олег Осадчий був знятий з посади заступника начальника - начальника міліції громадської безпеки ГУ МВС України в АРК. Через три дні Осадчий-старший не з´явився на засідання кримського Радміну і зазнав жорсткої критики прем´єра. «Де мер Керчі? Чому його немає на засіданні уряду? Виникає питання, де тоді і Керч у Криму, якщо мер ігнорує засідання Радміну. Велич його ситуативна, так і передайте йому, щоб він на секундочку не залишився без роботи», - сказав тоді Джарти.

Осадчий, якого попросили прокоментувати жорсткі висловлювання прем´єра, критику назвав справедливою і запевнив, що гнів Джарти та звільнення його сина ніяк не пов´язані між собою.

До слова, про впливовість і жорсткість Джарти досі складають легенди - його боялися навіть ті чиновники, які тривалий час були наділені якоюсь недоторканністю. Серед місцевих політиків ходить байка про те, як нардеп і «господар» Судака Борис Дейч намагався зайвий раз навіть не вимовляти його ім´я. А щоб дати зрозуміти співрозмовнику, про кого говорить, проводив вказівним пальцем у себе під носом, натякаючи на вуса прем´єра.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua