ЧЕРНІВЦІ

Українські моряки чекають обіцяної зарплатні в порту Ізраїлю

0

Більше двох тижнів у порту ізраїльського міста Ашдод варто круїзний лайнер «Венус». З 330 членів екіпажу більшість - українці співвітчизники. Судновласник-ізраїльтянин зник, не розрахувавшись з моряками

Як повідомляють «Подробности», їм запропонували повернутися додому і там чекати зарплати. Але моряки знають, чим закінчуються подібні історії, тому вирішили залишатися на борту і добитися чесно заробленого в рейсі. Але поки дочекалися того, що сьогодні ізраїльська влада серйозно обмежила «підвішеному в повітрі» екіпажу можливість виходу в місто.

За словами члена екіпажу Олександра Толстих, на лайнері зламалася система кондиціонування, з пасажирами судновласник розрахувався, а з членами екіпажу - ні. Обіцяв, що після ремонту лайнер повинен знову вийти в круїз, однак цього не сталося.

Після цього, за його словами, судновласник зник, за борги перед портом на судно наклали арешт. Призначено адвоката, який займається питаннями продажу корабля. На всі запитання з приводу зарплатні морякам відповідають: Чекайте. А от скільки чекати - не кажуть.

Моряки дуже просять передати рідним, що з ними все добре. Продовольства на борту достатньо, є паливо для роботи систем корабля. Питання з продажем судна, за словами ізраїльських юристів, вирішується, але як швидко це станеться, поки не ясно.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua