ЧЕРНІВЦІ

Помічники нардепів стали для комуністів новим гегемоном

Робітники і доярки комуністам більше не потрібні

0

З 214 кандидатів-списочників КПУ всього 11 пролетарів, ще п´ятеро йдуть за мандатом в округах

Компартія демонструє внутрішню ротацію еліт - люди, які відсиділи в Раді один-два терміни, направляються боротися за мандат в округи, а на їхні місця приходять мало кому відомі раніше кадри. Так, на цих виборах з 25 членів фракції КПУ місця в списку отримали всього 8 осіб - сам Петро Симоненко, два його заступники по фракції Петро Цибенко і Валентин Матвєєв, а також Ігор Алексєєв, Олександр Голуб, Сергій Гордієнко, Спиридон Кілінкаров, Євген Мармазов. Дев´ятим став віце-спікер Адам Мартинюк. Однак на цих виборах у списках Компартії, яка виступає за трудовий народ, практично не знайшлося місця робітникам та селянам. Тут слід згадати, що в нинішньому складі фракції працює прохідник шахти Євген Волинець.

У нинішньому ж списку кандидатів від КПУ, розміщеному на сайті ЦВК, в явно прохідній частині всього один пролетар - криворіжець Сергій Баландін (№ 20), який працює заступником начальника ремонтно-механічного цеху № 1. Решта пролетарів або хоча б начальників над пролетарями в списку нижче 50-го місця: Олександр Дмитрієв (№ 52), складальник-добудовник ВАТ «Суднобудівний завод «Океан», Ігор Гузаров (№ 78), гірник очисного забою з Павлограда, Антон Клименко ( № 100), водій трамвая з Києва, Віктор Білоус (№ 109), електромеханік з Харкова, Інна Папірник (№ 132), електромеханік електрозв´язку з Житомира, Сергій Самойленко (№ 172), черговий електромонтер з Дніпропетровської області, Олександр Морозов (№ 188 ), електромеханік з Докучаєвська Донецької області, Володимир Іщенко (№ 191), оператор ГРС з Черкаської області, Іван Цикалюк (№ 200), монтер зв´язку з Одеси та Олександр Столяр (№ 211), водій з Вінницької області. Загалом - 11 осіб. З них - жодного селянина - доярки вже не керують країною. Зате цілих 17 кандидатів-списочників - помічники-консультанти нардепів, 57 - партноменклатура (секретарі місцевих осередків). Велика кількість кандидатів - пенсіонери, які, що не виключено, раніше були робітниками і колгоспниками.

Ще гірше йдуть справи у комуністів з пролетаріатом, що рветься в парламент за мажоритарними округами. Робітників тут - як кіт наплакав: слюсар Геннадій Остапець, майстер «Полтаваобленерго» Григорій Дмитренко, електромеханіки Віталій Бойко і Павло Литвиненко та машиніст компресорних установок Сергій Пучков. Зате в Раду йде три комуністи-охоронці: Іван Бордіян, Олег Малий та Анатолій Маткобожик.

Що ж стосується підприємців, то такі теж у комуністів є, вони балотуються переважно на мажоритарних округах. Це керівники невеликих підприємств та фірм. Але, мабуть, найбільша «риба» - директор Житомирської філії «Укрінбанку» Микола Романюк.

Нагадаємо, виборча кампанія офіційно стартувала в Україні 30 липня. Голосування з виборів народних депутатів України відбудеться 28 жовтня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua