ЧЕРНІВЦІ

Українські миротворці сядуть за підручники

Миротворців у Косово змусять вчити англійську

0

Українському військовому миротворчому контингенту в Косово вирішили підвищити рівень знань англійської мови

 «З метою виконання рішення начальника Генштабу Збройних Сил України та  підвищення рівня володіння англійською мовою особовим складом особлива увага в подальшому буде приділятися вдосконаленню і практичному використанню отриманих раніше знань командирами спеціальних взводів і офіцерами управління», - заявив командир національного контингенту підполковник Ілля Федоренко, повідомили «Коментарям» у Міноборони.

Рішення стосується командирів, посади яких передбачають знання іноземної мови на рівні, достатньому для належного виконання наказів командування багатонаціональної бойової групи East та інших миротворчих завдань . З урахуванням завантаженості особового складу службовими завданнями  після нинішніх інтенсивних щоденних занять згодом планується перейти до проведення мовної підготовки з розрахунку не менш ніж 32 години на місяць.

Як повідомляли «Коментарі», в Косово на американській базі «Bondsteel» перебувають  133 українських миротворці  15-ї ротації національного контингенту багатонаціональної бойової групи «East» сил КФОР.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua