ЧЕРНІВЦІ

Тюремникам побудують 70-квартирний будинок під Харковом

Харківським безпритульним тюремникам побудують будинок за 17 млн

0

Державна пенітенціарна служба побудує 70-квартирний будинок у Харківській області за 17 млн гривень

Про це йдеться в повідомленні «Вісника державних закупівель».

Відповідно до конкурсного оголошення, Державна пенітенціарна служба України в ході відкритих торгів обрала ВАТ «Курязький домобудівний комплекс» для робіт з будівництва 70-квартирного житлового будинку в с. Подвірки Дергачівського району Харківської області. Кінцевий термін підписання договору 13 вересня, сума пропозиції - 17 млн 37 тис. 411 грн.

Згідно з технічним завданням, будинок повинен бути побудований з силікатної цегли, з металопластиковими вікнами та імпортними дверними блоками, утеплений пінопластом, у квартирах мають бути проведені сантехнічні та електротехнічні роботи. Біля будинку планується провести озеленення та будівництво дитячого майданчика.

У тендерній документації зазначено, що будинок повинні побудувати до грудня 2012 року.

Згідно з інформацією із відкритих джерел, генеральним директором ВАТ «Курязький домобудівний комплекс» є депутат Харківської районної ради від Партії регіонів, голова постійної комісія з питань спільної власності територіальних громад, містобудування, житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Валерій Вереітинов.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua