ЧЕРНІВЦІ

Бабуся навіть не підозрює, що опинилася в центрі політичного скандалу в Україні напередодні виборів

Бабуся з котом із білборда живе в російській глибинці

0

Головним персонажем знаменитого білборда «Взнала, що внук голосував за «регіони» - переписала хату на кота», виявилася мешканка Архангельської області

Як пише блогер сайту «photo-drive.ru», її фотографія була зроблена під час однієї з подорожей у 2010 році на Масельгу (Архангельська область, неподалік від Каргополя).

«А нещодавно з´ясувалося, що, виявляється вона «Взнала, що внук голосував за «регіони» - переписала хату на кота». Принаймні, так написано на плакаті, розміщеному в Дніпродзержинську. Ось тут-то все й почалося. Про це написали різні українські та російські видання... Йде активне обговорення на Харківському форумі... Телебачення також не залишило цю подію без уваги. Сюжет з бабусею пройшов навіть по НТВ! Велике їм усім спасибі за таку увагу до сайту!», - ділиться блогер з читачами сайту.

Як повідомляли «Коментарі», білборд, розміщений у Дніпродзержинську, на якому зображена бабуся з котом «Взнала, що внук голосував за «регіони» - переписала хату на кота» - став хітом в Інтернеті. Користувачі мережі не стали довго чекати і створили величезну кількість фотожаб.

Також нагадаємо, що автора даного білборда оголосили в розшук.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua