ЧЕРНІВЦІ

«Єдинороси» зраділи російській мові на Донбасі

0

Партія «Єдина Росія», яка при владі в Російській Федерації, вітає надання російській мові статусу регіональної в Донецькій області України

Як повідомили «Коментарям» в «Єдиній Росії», про це заявила координатор патріотичної платформи партії, депутат Держдуми Ірина Ярова.

За її словами, «рішення, яке практично одностайно підтримали депутати Донецької обласної ради, абсолютно відповідає інтересам жителів Донецької області, багаторічним традиціям. Воно справедливе по суті своїй і чесно відображає історичну реальність, яка сформувалася за довгі роки».

«Я сама більше 9 років навчалася в школі в Донецькій області. Сьогодні постійно підтримую зв´язок з тими, хто там живе. І можу з повною впевненістю сказати, що це довгоочікуване рішення. Воно дозволить повною мірою забезпечити не тільки свободу спілкування, а й, що дуже важливо, гармонізувати освітній процес, діяльність державних установ», - підсумувала Ярова.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Ківалова і Колесніченка, ухвалений Верховною Радою 3 липня. 10 серпня «мовний» закон був опублікований і, як наслідок, набув чинності.

Сьогодні Донецька обласна рада підтримала реалізацію даного закону на території Донецької області.

Раніше російській мові надали статус регіональної в Одесі та області, Севастополі та містах Красний Луч і Первомайськ Луганської області.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua