ЧЕРНІВЦІ

Тимошенко хочуть лікувати з допомогою відеозв´язку

Тимошенко хочуть не тільки судити, але й лікувати «по телевізору»

0

Українські та німецькі медики розглянуть можливість використання відеозв´язку для обговорення тактики лікування екс-прем´єра Юлії Тимошенко в ЦКЛ № 5 «Укрзалізниці»

Як повідомляє кореспондент «Харків.Коментарі», про це сьогодні на брифінгу біля ЦКЛ № 5 «Укрзалізниці» заявила заступник начальника комісії МОЗ Галина Сіроштан.

Вона зазначила, що це питання обговорювалося з лікарем клініки «Шаріте» Аннет Райсхауер, що приїхала до Харкова, яка обіцяла після повернення до Німеччини обговорити його зі своїм керівництвом.

«Лікарі зможуть обговорювати тактику лікування, спілкуватися з Тимошенко. Вважаю, що нам слід кожні 2-3 дні виходити на зв´язок, - сказала Сіроштан. - Думаю, в цьому є сенс: і наші медики зможуть спілкуватися зі своїми іноземними колегами, і Тимошенко зможе ставити німецьким фахівцям запитання щодо лікувальних процедур, які цікавлять її».

Водночас вона зазначила, що участь Тимошенко в таких сеансах відеозв´язку буде можлива з її згоди.

Що ж стосується участі екс-прем´єра у відеоконференції на засіданні суду 11 вересня, то це питання, на думку Сіроштан, буде вирішуватися колегіально фахівцями МОЗ спільно з їхніми іноземними колегами.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua