ЧЕРНІВЦІ

Російські авто можуть не доїхати до України через збір

0

Введення в Росії утилізаційного збору на автомобілі не сприятиме розвитку україно-російських відносин

Як повідомили «Коментарям» у Кабінеті Міністрів, про це заявив прем´єр-міністр України Микола Азаров під час відвідування Сорочинського ярмарку.

За його словами, він уже порушив це питання перед своїм російським колегою Дмитром Медведєвим і шляхом переговорів будуть знайдені механізми, які дозволять вирішити це питання для вітчизняних автовиробників, зокрема КрАЗу.

«Наші відносини ніколи не будувалися на таких принципах. Тому не змушуйте нас вводити санкції у відповідь - це ні до чого доброго не призведе», - сказав Азаров.

При цьому він зазначив, що введення 30% збору на автомобілі призведе до значного скорочення поставок українських автомобілів до Росії і навпаки.

Азаров заявив, що Медведєв пообіцяв доручити Мінекономіки Росії вивчити це питання, зокрема щодо українських автовиробників, у свою чергу вітчизняний МЕРТ теж розгляне це питання.

Як повідомляли «Коментарі», з 1 вересня 2012 року в Російській Федерації набувають чинності поправки до Закону «Про відходи виробництва та споживання», відповідно до яких, в країні починають стягувати утилізаційний збір за кожен транспортний засіб, який ввозиться, так і вироблений на її території.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua