ЧЕРНІВЦІ

Рекламіст-радикал підрахував, що ПР витратила на білборди $1 млн

0

У першій половині липня Партія регіонів витратила на зовнішню рекламу більше, ніж її політичні конкуренти - 8 млн грн

Про це повідомив керівник Асоціації зовнішньої реклами України, член Радикальної партії Олега Ляшка Артем Біденко, повідомляє «Тиждень».

Як зазначив Біденко, згідно з моніторингом компанії Doors Consulting, протягом першої половини липня Комуністична партія витратила на зовнішню рекламу 6 млн грн, Віктор Медведчук - 5 млн, партії Наталії Королевської та Віталія Кличка - по 2,5 млн грн, а Об´єднана опозиція - 1 млн 250 тис. грн.

Також Біденко заявив, експерти нарахували не менше 3000 площ реклами Партії регіонів, близько 2500 - КПУ, 1170 - партії «Україна - Вперед!», 2000 - Медведчука, 707 - Об´єднаної опозиції. Партія УДАР почала розміщення реклами тільки 15 липня, тому, за словами Біденка, на момент моніторингу у неї був 81 щит. «Я б оцінив кампанію до кінця липня в 1000 площ», - зазначив він.

За словами експерта, на телевізійну рекламу в середньому політичні партії витрачають втричі більше. Тобто, виходячи із зазначених показників, можна порахувати ці витрати. «Проте тут не враховується джинса, проплачені новини і т.д.», - уточнив він.

Біденко вважає, що політичні партії неефективно проводять рекламні кампанії. «Вони виходять не від ефективності, а від того, скільки у них грошей. Наприклад, є мільйон на місяць, його ділять на рекламу наступним чином: більше на ТБ, менше - на пресу. Цей підхід - аматорський. Рекламу можна порівняти з приготуванням супу: можемо кинути всі інгредієнти відразу, а можемо - поступово. Реклама так само, вона працює за рецептом. А політики за рецептом не працюють. Відповідно вони неефективно витрачають свої гроші... У рекламних комерційних кампаніях над таким сміються», - підсумував він.

Нагадаємо, виборча кампанія офіційно стартувала в Україні 30 липня. Голосування з виборів народних депутатів України відбудеться 28 жовтня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua