ЧЕРНІВЦІ

У Президента пояснили: регіональною готові зробити навіть вірменську

0

Президент Віктор Янукович прийняв рішення, яке сприяє розвитку української мови як державної. Разом з тим на українському телебаченні діє ринкова конкуренція і якщо глядач хоче отримувати інформацію вірменською, то ринок йому це запропонує

Таку думку в ефірі «Радіо «Свобода» висловив керівник ГУ забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України Денис Іванеско.

«Тут має бути баланс... Президент доручив Кабінету Міністрів створити робочу групу і вона почала свою роботу. Вона повинна виробити програму розвитку української мови і передбачити там заходи та відповідне фінансування, щоб українська мова як державна розвивалася», - зазначив Іванеско.

Разом з тим він підкреслив: «Це (розвиток - ред.) має формувати ринок».

«Якщо глядач хоче отримувати інформацію російською, вірменською, будь-якою іншою мовою, то ринок йому це запропонує. Тут повинна бути свобода інформації, свобода пропозиції», - підкреслив представник АП.

Як повідомляли «Коментарі», 3 липня Верховна Рада ухвалила Закон «Про засади державної мовної політики» в цілому. За ухвалення даного документа проголосувало 248 народних депутатів.

Президент заявив, що прийме рішення про підписання закону тільки після того, як буде проведена відповідна експертиза документа.

8 серпня президент підписав Закон «Про засади державної мовної політики». 10 серпня документ набув чинності після опублікування.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua