ЧЕРНІВЦІ

Студенти готові почекати до 1 вересня

Через стипендії студенти погрожують акціями протесту

0

Студентські організації подають позов до Окружного адміністративного суду Києва на Кабмін і Міносвіти з вимогою скасувати постанову про зміну порядку індексації стипендій. У разі невиконання їхніх вимог студенти почнуть акції протесту

Як повідомили «Коментарям» в Об´єднаній опозиції «Батьківщина», про це повідомив голова Молодого народного руху Іван Крулько.

За його словами, згідно з цим рішенням Кабміну, стипендії фактично зменшилися на суму від 150 до 250 грн, і вже у липні студенти отримали менші виплати, ніж у червні.

«Якщо 1 вересня студенти на своїх карткових рахунках не побачать відшкодування коштів за літні місяці, то влада побачить ще один майдан - це буде студентський майдан», - підкреслив Крулько.

У свою чергу народний депутат від «БЮТ-Б» Андрій Павловський зазначив, що опозиція підтримає студентів та забезпечить юридичний супровід позовів до судів різних інстанцій, зокрема, до Європейського суду з прав людини.

Він також зазначив, що «Азаров витягнув із кишень студентів» кошти на загальну суму близько 100 млн грн.

Представник Української асоціації студентського самоврядування Лілія Денікевич-Левіна розповіла, що сьогодні на Майдані Незалежності відбудеться акція «Останні копійки студентської стипендії».

Як повідомляли «Коментарі», 1 серпня близько 100 студентів провели акцію протесту біля будівлі Кабінету Міністрів проти зниження розміру студентських стипендій.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua