ЧЕРНІВЦІ

Депутат-опозиціонер стверджує, що міст має стратегічне значення

Говорячи про недоцільність будівництва моста на Буковині, прем`єр-міністр "або не розібрався в ситуації, або навмисно її перекрутив". Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», так депутат облради, екс-начальник Служби автомобільних доріг в Чернівецькій області Іван Мунтян прокоментував відповідь у мережі Facebook прем`єр-міністра Миколи Азарова на запитання щодо мосту в селі Маршинці на Новоселиччині.

«Вартість моста була далеко не 260 млн. грн., як заявив Азаров, а на 110 млн. менше. Разом з розбиранням старого мосту, будівництвом тимчасового мосту і зведенням нового кошторис усіх робіт становив 150 млн. грн, - цитує прес-служба ВО «Батьківщина» слова Івана Мунтяна. - Під час мого керівництва Службою автомобільних доріг в області були виведені опори, регеля, залишилося укласти балки і зробити підходи".

Політик наголошує, що за два роки перебування при владі уряду Азарова і крайової влади Папієва ці роботи так і не були завершені. Більше того, не закінченими залишилися ще 18 об`єктів, зруйнованих стихією у селах Путильського району.

При цьому Мунтян наголошує, що міст планувався не лише як сполучення між двома берегами річки, а як стратегічний об`єкт, - він мав налагодити сполучення між двома районами – Новоселицьким і Герцаївським, а дорога «Новоселиця – Маршинці – Герца – КПП Дяківці» забезпечила б переміщення транзитного транспорту в обхід Чернівців – тим більше, що на той час обласний центр ще не мав об`їзної дороги.

"Також ця місцева дорога, яка з 1 січня 2013 року стане дорогою державного значення, змінить свій статус лише на папері. Хоча завдяки мосту мала би стати реально, насправді транспортним коридором між Румунією і Росією, - зазначає політик. - За 7 кілометрів від Маршинців – кордон, КПП Дяківці. Вкладання коштів у цей міст у перспективі мало би обернутися розвитком інфраструктури в цих закинутих і забутих владою румуномовних районах і великою віддачею. Натомість нинішня влада – від Азарова до Папієва – вкотре показала своє істинне ставлення до Буковини і, зокрема, її румунської громади."


Іван Мунтян також повідомив, що з 334 об`єктів, зруйнованих та пошкоджених в області повінню 2008 року, за час, поки він обласну Службу автомобільних доріг, було здано в експлуатацію 315. Решта не були тоді закінчені суто з технологічних причин.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», Прем`єр-міністр України Микола Азаров у соціальній мережі Facebook коментуючи запитання, чому не будується міст у селі Маршинці на Новоселиччині, написав, що "після повені у 2008 р. попередній уряд виділив великі гроші на ліквідацію наслідків, а міст не був побудований. На міст було заплановано витратити гігантську суму - 260 млн. грн. І там, безумовно, не треба було будувати такий гігантський міст".
"У нас є тисячі і тисячі об`єктів, у які дійсно необхідно вкладати гроші, в тій же Чернівецькій області. Але коли станемо багатшими, добудуємо цей міст, раз вже він почав будуватися», - написав Микола Азаров.

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua