ЧЕРНІВЦІ

Кіт задля жарту виборців став мером американського міста Талкітн

Кіт-мер прославив на увесь світ містечко на Алясці

0

Кіт на прізвисько Стаббс опинився в мерському кріслі американського міста Талкітн на Алясці, коли одного разу, під час виборів жоден із кандидатів не сподобався місцевим жителям. Жартома хтось запропонував кандидатуру кота на високий пост, і жителі містечка дружно проголосували за нього

Стаббс був обраний мером міста, коли був ще кошеням, і відтоді вже 15 років перебуває на цій високій посаді. Кожного разу жителі переобирали пухнастого кандидата, і таким чином, літній, за котячими мірками, чиновник усе своє життя прожив на державній службі, повідомляють «Коментарі».

Городяни вважають, що обрати кота главою Талкітна було прекрасною ідеєю: з одного боку жителі змогли позбутися його ненависного попередника, а з іншого - тихе містечко на Алясці прославилося на увесь світ. Адміністрація міста - обов´язковий і вкрай популярний пункт туристичних маршрутів. Нечасто випадає шанс погладити градоначальника. На Аляску ж щороку з´їжджаються тисячі охочих поспілкуватися з нявкітливим чиновником.

Велику частину дня кіт Стаббс проводить, розмірковуючи над своїми обов´язками, а у вільний час поневіряється подвір’ями своїх виборців, грає з іншими котами, які не мають політичного впливу, і позує для туристів. Як у багатьох знаменитих представників тваринного світу, у кота-мера є сторінка в мережі Twitter.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua