ЧЕРНІВЦІ

Держава допомогла з житлом 30 тис. молодих сімей

0

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву за роки своєї діяльності забезпечив житлом 30 000 молодих сімей

 Про це під час прес-сніданку, який провів портал 3Doma.ua в ІА «ЛІГАБізнесІнформ», повідомив голова правління Фонду Леонід Рисухін.

За його словами, за роки реалізації Фондом державних житлових програм, в будівельну галузь було інвестовано 3,8 млрд. грн. і побудовано 1,5 млн. кв. м житла.

 «Символічно, що цього року Фонд святкує 20-річчя діяльності, і в цьому ж році ми видали 30-тисячний кредит на житло», - зазначив Рисухін.

Що стосується реалізації Фондом програми пільгового молодіжного кредитування в 2012 році, то за результатами 7 місяців цього року надано 161 пільговий кредит молодим сім´ям на суму 54,5 млн. грн., і здано в експлуатацію 14 об´єктів. До кінця року планується надання пільгових кредитів 550 сім´ям. Крім того, Фондом обслуговується 8,5 тис. сімей, які отримують компенсацію з державного бюджету на здешевлення відсоткової ставки за кредитами, отриманими в комерційних банках.

Також  в 2012 році на реалізацію програми доступного житла з державного бюджету передбачено виділення 196,2 млн. грн., за рахунок яких державні субсидії зможуть отримати 1,5 тис. сімей. На даний момент освоєно 35 млн. грн, за рахунок яких вже 287 сімей отримали державну підтримку.

За словами Рисухіна, принципову роль у розвитку державних житлових програм у цьому році, безумовно, зіграє нова програма іпотеки, яка реалізується в рамках соціальних ініціатив Президента. Він нагадав, що у всіх регіонах Україні Фонд притягнутий до реалізації цієї програми.

Як повідомив Рисухін, станом на 14 серпня укладено 234 договори щодо здешевлення іпотеки на суму 55,6 млн. грн. в 22 регіонах України.

 «Хочу відзначити, що сама організація та законодавче забезпечення такої масштабної програми - це дуже трудомісткий процес, який був організований Мінрегіоном і на сьогодні практично завершився. Зараз триває робота з удосконалення цього механізму, і немає сумнівів, що далі обсяги реалізації програми будуть нарощуватися значно швидше», - підкреслив Рисухін.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua