ЧЕРНІВЦІ

Луганськ відклав двомовність на осінь

0

Луганська міська рада планує розглянути питання про виконання Закону «Про засади державної мовної політики» на сесії 6 вересня

Як передає «Луганськ.Коментарі», про це повідомив Луганський міський голова Сергій Кравченко.

«Ми, напевно, 6 вересня будемо проводити сесію, там буде питання щодо почесного громадянина і хочемо розглянути питання щодо російської мови», - зазначив Кравченко.

«Ми ще й до закону прийняли рішення про те, що вести переписку російською мовою, тобто у нас це вже працює ... Хочемо подивитися, що ми ще не зробили. Ми розуміли, що місто у нас російськомовне, безумовно, максимально те, що можна, ми робили. Ми навіть і сесії ведемо російською мовою, і депутатам усі документи даємо і російською мовою, а хто хоче - і українською», - додав мер Луганська.

Нагадаємо, в Луганській області 2 міськради - в Красному Лучі і Первомайську - вже прийняли рішення про виконання положень Закону «Про засади державної мовної політики».

Наприклад, в Красному Лучі, відповідно до рішення депутатів, на території Краснолуцької міськради тексти офіційних оголошень і повідомлень; найменування органів державної влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, написи на їхніх печатках і бланках; друкована продукція для службового і прикладного використання (бланки, форми, квитанції, квитки тощо) будуть відтепер державною та російською мовами.

Крім того, депутати доручили виконкому міської ради підготувати пропозиції для зміни обсягів викладання російської мови в школах - відповідно до його розповсюдження  в місті та потреб городян.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua