ЧЕРНІВЦІ

Україна відмовиться від бартеру за «Нитку»

0

Міністерство оборони України перейде на грошові розрахунки за використання Росією злітно-посадкових систем «Нитка»

 Як повідомили «Коментарям» в Міноборони, Кабінет міністрів України надав повноваження міністрові оборони Дмитру Саламатіну на підписання протоколу про внесення змін до міжурядової угоди з Росією про використання полігону злітно-посадкових систем «Нитка», таке розпорядження було ухвалено 15 серпня 2012 року.

«Реалізація протоколу дозволить перейти на розрахунки за використання полігону у твердій грошовій сумі замість отримання запчастин, збільшити перелік авіаційної техніки, залученої для проведення випробувань на полігоні, а також використовувати полігон в інтересах не тільки Російської Федерації, а й інших держав», - від мітили в Міноборони.

Таким чином підписання документа дозволить отримати додаткові надходження до державного бюджету України за використання полігону іншими державами та удосконалити договірно-правову базу в сфері військового співробітництва.

Як повідомляли «Коментарі», в червні 2012 року вперше за шість років Міністерство оборони РФ розрахувалося з Міністерством оборони України за використання полігону злітно-посадкових систем «Нитка» грошами. Існуюча редакція базової угоди передбачає розрахунок російською стороною за використання полігону у вигляді постачання запчастин до літаків типу Су на еквівалентну суму, затрачену українською стороною за надані послуги.

 

 

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua