ЧЕРНІВЦІ

Опозиціонери намагаються пройти до будівлі облдержадміністрації

«Регіонали» мітингують за мову в Донецьку. Опозиція проривається на сесію

0

Під Донецькою облрадою зібралися більше двох тисяч прихильників мовного закону і кілька десятків його противників від опозиційних сил

Як повідомляє кореспондент «Донецьк.Коментарі», частину мітингувальників - прихильників мовного закону з символікою Партії регіонів - привезли до будівлі облради на шкільних автобусах.

Ганок облради огородили залізним парканом, по його периметру чергує охорона установи.

Близько 20 представників опозиційних сил спробували пройти до будівлі облдержадміністрації, але їм перегородили шлях працівники міліції. За словами правоохоронців присутність опозиціонерів біля ОДА є небажаною, оскільки тут проходить акція прихильників Партії регіонів.

Кілька місцевих лідерів опозиції, користуючись посвідченнями кандидатів у народні депутати, вимагали, щоб їх пропустили до адмінбудівлі.

Прихильники мовного закону тримають плакати «Ми хочемо говорити рідною мовою» і «Партія регіонів тримає слово».

Нагадаємо, що Донецька міськрада звернулася до суду для того, щоб змінити місце і час проведення акції ВО «Свобода» проти розгляду Донецькою облрадою питання про реалізацію Закону України «Про засади державної мовної політики» в Донецькій області.

Міськрада звернулася в суд у зв´язку з тим, що на сьогодні на 11.30 подали заявки дві політичні сили - ВО «Свобода» і Партія регіонів.

«Партія регіонів раніше подала заявку на проведення акції на підтримку прийняття Донецькою облрадою мовного закону заздалегідь, 14 серпня. А ВО «Свобода» подала заявку тільки вчора. Ми запропонували їм змінити місце чи проведення акції, вони відмовилися», - зазначили в управлінні.

Зазначимо, що на 11:30 було заплановано мітинг ВО «Свобода» проти розгляді сесією Донецької облради питання про реалізацію Закону України «Про засади державної мовної політики». На цей самий час заплановано мітинг прихильників закону від Партії регіонів.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua