ЧЕРНІВЦІ

Хмара не згоден з діяльністю Національного антикорупційного комітету

Transparency International образився на «корупційний» закон про тендери (ДОКУМЕНТ)

0

Керівник представництва в Україні Transparency International Олексій Хмара направив на адресу Президента України Віктора Януковича лист про свій вихід зі складу Національного антикорупційного комітету при Президентові України

Про це йдеться в документі, текст якого мають в розпорядженні «Коментарі».

«Підписання Президентом України 1 серпня цього року законопроекту № 9634 (закон 5044-VI) показало, що Ви як голова Національного антикорупційного комітету не звернули належної уваги на глибоку стурбованість експертного співтовариства щодо корупційних ризиків законопроекту. Цим фактично було проігноровано роль і ключові завдання Національного антикорупційного комітету», - йдеться у зверненні Хмари.

Нагадаємо, раніше керівник об´єднання ТОРО (контактної групи Transparency International в Україні) Олексій Хмара заявив про призупинення свого членства в дорадчих органах при президенті: Національному антикорупційному комітеті (НАК) та Координаційній раді з питань розвитку громадянського суспільства через систематичне невиконання владою, в тому числі президентом Віктором Януковичем, рекомендацій згаданих консультативно-дорадчих органів.

Як повідомляли «Коментарі», президент Віктор Янукович підписав закон, який виводить державні та комунальні підприємства з-під тендерного законодавства . Згідно з документом, з Господарського кодексу виключаються норми, за якими держпідприємства для закупівель товарів, робіт і послуг використовують процедури, визначені законом про держзакупівлі. Процедура тендерів передбачена тільки для закупівель за бюджетні кошти.

Transparency International - неурядова міжнародна організація з боротьби з корупцією та дослідження рівня корупції по всьому світу, заснована в 1993 році, у організації існують філії по всьому світу.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua