ЧЕРНІВЦІ

Москва «замовила» Євразійський союз

0

Адміністрація Президента РФ замовила серію досліджень за 2,2 млн руб. (близько $70 тис.), які присвячені внутрішньополітичній та економічній ситуації в пострадянських країнах

 Згідно з документацією замовлення, яка була розміщена на початку серпня на сайті держзакупівель, в Кремлі хочуть оцінити перспективи посилення позицій російського капіталу в економіках країн Закавказзя, в т.ч. Грузії, і готові платити за це знання до 450 тис. руб. (приблизно $ 13 тис.), пишуть «Ведомости».

За ті ж суми бажають отримати прогноз можливих змін зовнішньополітичних курсів цих держав з практичними рекомендаціями щодо стратегії просування інтересів Росії в регіоні, характеристику існуючих в різних регіонах України підходів до концепції федералізації країни.

За 400 тис. руб. (близько $ 12 тис.) планується з´ясувати ступінь впливу фінансово-економічних груп на політичні процеси в Молдові, за таку ж суму - оцінити роль фінансово-економічних груп у формуванні політичного процесу в Латвії.

Джерела в Кремлі відзначають: інтерес до такої тематики пов´язаний зі створенням Євразійського союзу. Зазвичай, працівники адміністрації Президента займаються моніторингом поточної ситуації і вирішенням оперативних питань, тому не можуть самі проводити такі дослідження, які вимагають наукової підготовки.

Разом з тим експерти відзначають: необережно і недипломатично так відкрито демонструвати інтереси щодо суміжних держав.

Як повідомляли «Коментарі», раніше Президент Росії Володимир Путін висловив жаль про те, що Україна не приєднується до Євразійського економічного союзу.

Разом з тим він підкреслив, що Росія чудово розуміє і усвідомлює те, що питання про шляхи інтеграції, про участь в різних інтеграційних об´єднаннях - це суверенний вибір українського народу і української держави на чолі з чинним керівництвом.

Раніше прем´єр-міністр Микола Азаров заявив, що не можна протиставляти Європейський Союз та Євразійський Союз. За його словами, Україна має дружити з обома організаціями.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua