ЧЕРНІВЦІ

На Прикарпатті дитсадки і школи залишили без газу

0

З початком навчального року десяток шкіл і дитячих садів в Івано-Франківську ризикують залишитися без харчування: газівники відключили їхні кухні від газу

 За законом, освітні установи давно повинні користуватися електроплитами. Чому досі цього не зробили, педагоги пояснюють браком грошей і запевняють: газовики знали, що готувати на електроплитах замість газових зможуть не всі школи і садочки в місті, повідомляє «ТСН». Як годувати дітей, які вже кілька днів почнуть навчальний рік, - невідомо.

Газовики запевняють, що в їхніх діях немає нічого протизаконного. Уже десять років з міркувань безпеки садкам і школам заборонено користуватися газовими плитами, якщо кухні розташовані в одних корпусах зі спальнями і навчальними класами.

Як зазначив головний інженер Івано-Франківського управління з експлуатації газового господарства Володимир Мацедонський, повідомлення про порушення експлуатації спрямовувалися не раз і листування триває вже кілька років. «Ліквідація йде дуже повільно, тому потрібно прискорити процес», - уточнив інженер.

Через дорожнечу проекту процес переходу з газу на електроенергію педагоги розтягнули до 2015 року. Так, зараз з 80 навчальних закладів газовими плитами користуються 14. 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua