ЧЕРНІВЦІ

На Житомирщині з’явився свій Лозинський

0

Грибник обвинуватив депутата місцевої ради та колишнього прокурора в жорстокій розправі

 Конфлікт із стріляниною в лісі стався ще в травні, проте потерпілий мовчав 2 місяці та заговорив про інцидент щойно зараз, повідомляє «ТСН»

За версією селянина, на нього напали, коли він збирав гриби в лісі. Кілька разів ударили, а коли почав тікати – стріляли по ногах. Судово-медична експертиза підтвердила: потерпілий отримав непроникаючі поранення ніг від куль з травматичної зброї.

За словами чоловіка у нього стріляли колишній прокурор міста Коростень та депутат місцевої райради. За сумісництвом народний обранець - керівник мисливського господарства.

Згідно ж пояснень обвинувачених, вони «полювали» на озброєного браконьєра, а не грибника. Стріляли в повітря, аби налякати. Як доказ демонструють письмові пояснення затриманого браконьєра стосовно інциденту. Чому чоловік за 2 місяці змінив свідчення, розуміють. Ідеться про передвиборчу кампанію та конфлікт довкола мисливських угідь.

«Вони розгорнули сценарій, нібито він грибник. Але в цей час в лісі гриби не росли і у нас вони ростуть дуже рідко», - пояснив директор мисливського господарства Дмитро Кутишенко.

Депутат-єгер назвав і замовника конфлікту. «Вся ця подія була 20 травня за надуманим сценарієм, який придумав приватний підприємець Мельник Олександр», - зазначив він.

Колишній керівник Коростенського мисливського господарства звинувачення в спробі в такий спосіб повернути собі угіддя заперечує. 

«Мене можна звинуватити і в убивстві Леніна», - зауважує він і запевняє: господарство в нього відібрали незаконним шляхом, а теперішні власники, котрі стріляють у грибників, мають сидіти у в´язниці.

Про боротьбу за угіддя між нинішнім і колишнім орендаторами знають і в прокуратурі. «Навколо цих мисливських угідь є конфлікт, який вирішувався в порядку цивільного судочинства. Але це не є предметом розгляду під час розслідування кримінальної справи», - заявив заступник прокурора Житомирської області Владислав Фінік.

За його словами, у свідченнях між потерпілими та іншими учасниками конфлікту є протиріччя, наразі проводяться слідчі дії. Справу порушено за статтею про хуліганство.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua