ЧЕРНІВЦІ

Вчителі в шоці від нових підручників для першокласників

0

Вчителів шокують зміни в шкільній програмі для першокласників: деякі елементи зі шкільної програми раніше вивчали не раніше п´ятого класу

Дітям 6-7 років доведеться запам´ятати, що таке крива лінія, коса, як виглядають куб, ромб, циліндр, промінь, повідомляє «ТСН». Крім того, якщо минулих років діти в першому класі повинні були рахувати до 10, то нинішня програма змусить їх рахувати вже до 100.

Вчителі київської гімназії № 107 в захваті від нової програми для першокласників. Вони кажуть, що в школу діти приходять трохи підготовленими, і їх розвиток дозволяє працювати за новою програмою.

При цьому вчителі сільських шкіл не поділяють їхнього оптимізму та відзначають: сільські діти влітку зазвичай ганяють на велосипедах, а не до школи готуються. З підручниками все в порядку, вже всі отримали, але програма для першокласників змінилася кардинально.

 Як повідомляли «Коментарі», раніше глава Міносвіти та науки заявив, що відомство забезпечило шкільними підручниками регіональною мовою Одеську область та Крим.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua