ЧЕРНІВЦІ

Рятуючи жінку, двоє чоловіків потонули на очах у своїх дітей і дружин

У Криму двоє чоловіків потонули, рятуючи жінку під час шторму

0

У Криму, рятуючи жінку під час шторму, потонули двоє чоловіків. При цьому жінка, через яку загинули люди, сіла в машину і залишила місце події

Про це «Коментарям» повідомили в Міністерстві надзвичайних ситуацій України.

Згідно з повідомленням, 14 серпня о 16:55 у МНС Чорноморського району надійшло повідомлення про те, що в морі у районі урочища «Беляус», неподалік від с. Знаменське (Чорноморський район, АР Крим) зникло двоє людей.

До місця події була направлена ​​мобільно-оперативна група МНС Чорноморського району. Рятувальники встановили, що в місці, непристосованому для купання, на відстані приблизно 200 м від берега, жінка не розрахувала сил допливти до берега в шторм і почала тонути.

Неподалік від берега відпочивали з наметами дві сім´ї з Кіровограда, чоловіки (1972 р.н. і 1976 р.н.), які й кинулися на допомогу. На очах у своїх дружин та дітей вони врятували, але самі до берега не допливли й пішли під воду. Жінка, опинившись на березі, сіла в автомобіль і поїхала з місця події. Рятувальники дістали з моря на берег тіло чоловіка 1972 р.н., пошуки другого - тривають.

Проводиться розслідування обставин того, що сталося.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua