ЧЕРНІВЦІ

Президент відтермінував лотерейну монополію

0

Президент Віктор Янукович ветував закон «Про державні лотереї в Україні»

Нагадаємо, в лютому Верховна Рада Україна прийняла за основу проект закону про державні лотереї в Україні. Зокрема, проект забороняє проведення на території України всіх лотерей, крім державних.

Як повідомили «Коментарям» в прес-службі глави держави, в зауваженнях Президента зазначається: відповідним законом «встановлюється надмірне державне регулювання господарської діяльності оператора державних лотерей, яке обмежує конкуренцію у цій сфері, а отже, створює ризик порушення норми про те, що держава забезпечує захист конкуренції у підприємницькій діяльності».

«Вважаю за доцільне утриматися від введення: обмеження кількості операторів державних лотерей, які здійснюють діяльність в Україні; проведення конкурсного відбору операторів державних лотерей. Але необхідно встановити більш жорсткі вимоги до операторів державних лотерей, передбачивши наявність досвіду роботи на лотерейному ринку «, - наголошується в зауваженнях глави держави.

Разом з тим Президент запропонував визначити, що вимоги, за якими проведення державних лотерей є виключним видом господарської діяльності оператора державних лотерей, не поширюються на державні банки.

Згідно з пропозиціями глави держави, ліцензування з випуску та проведення лотерей здійснюється відповідно до закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».

«Недостатньо обгрунтованими є положення, згідно з якими на операторів держлотерей не поширюються обмеження, встановлені законодавством щодо граничних розмірів виплат готівкою, а також дотримання лімітів готівки в касі», - уточнюється в зауваженнях Президента.

«В останні роки в світі спостерігається швидкий розвиток безготівкових розрахунків. Такі розрахунки є безпечними та ефективними і грають вирішальну роль в успішному функціонуванні фінансової системи держави. Саме завдяки переходу на безготівкові розрахунки багатьом державам Заходу вдалося побороти корупцію і тіньову економіку. У зв´язку з цим пропоную утриматися від встановлення щодо операторів державних лотерей зазначеного винятку», - йдеться в пропозиціях Президента.

 

 

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua