ЧЕРНІВЦІ

Європа належно оцінила свободу Іващенка

0

Представництво Євросоюзу в Україні взяло до відома рішення Апеляційного суду про звільнння в.о. міністра оборони України Валерія Іващенка

Про це йдеться в заяві представництва ЄС, повідомляє «УкрІнформ».

«Представництво бере до відома звільнення пана Іващенка після двох років позбавлення волі, під час яких його стан здоров´я погіршився. Таким чином, це є важливим гуманітарним чинником», - відзначили в представництві ЄС.

Разом з тим відомство відзначає важливу роль, яку відіграли колишній президент Польщі Олександр Кваснєвський та колишній президент Європарламенту Пет Кокс у справі нагляду  за проходженням процесу.

В ЄС обіцяють і надалі стежити за низкою судових процесів в Україні.

«Представництво знову заявляє про свою стурбованість ситуацією з верховенством закону і реформою судової системи в Україні, якій Європейський Союз надає центральне значення, а також підтверджує зобов´язання Європейського Союзу стежити за низкою інших поточних судових процесів, у тому числі у справі колишнього прем´єр-міністра Тимошенко і колишнього міністра внутрішніх справ Луценка», - наголошується в заяві.

Як повідомляли «Коментарі», колишній виконувач обов´язків міністра оборони України Валерій Іващенко, засуджений до 5 років позбавлення волі, звільнений від відбування основного покарання. Вирок замінено на 5 років позбавлення волі умовно, підсудний випущений з-під варти в залі суду з випробувальним терміном 1 рік. Захист Іващенка має намір оскаржити рішення Апеляційного суду Києва.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua