ЧЕРНІВЦІ

У Севастополі російська актриса кричала «ура» Президенту за мовний закон (ФОТО)

0

Під час візиту Президента Віктора Януковича до Севастополя народна артистка Росії Тетяна Васильєва вітала його кортеж криками «ура», розмахуючи прапором Партії регіонів

Як повідомив у своєму блозі в «Живому журналі» актор Станіслав Садальський, таким чином актриса висловила вдячність Президенту України за підписання мовного закону.

За інформацією Садальського, до готелю «Аквамарин» не пускали жодної машини і не випускали жодної людини в зв´язку із зустріччю партактиву з Президентом.

«Ми вмовили охорону президента та вийшли у місто. Уздовж дороги стояли нечисленні севастопольці. Васильєва, побачивши, що Янукович виїжджає з готелю, зняла кофту, схопила прапор Партії регіонів і почала кричати: «Ура Президенту! Дивно, але він побачив Тетяну і помахав рукою!», - зазначив Садальський.

Пізніше він запитав: «А за що ура?». «За те, що він прийняв закон про російську мову», - відповіла Васильєва, повідомив актор.

При цьому він зазначив: «Коли кортеж промчав, Таня сказала  «Бачив, як .... Ющенко мені помахав?!».

Коментуючи зауваження читачів про те, що під час візиту Президента половина міста лаяла його за перекриті вулиці, сам артист відзначив «Ми теж».

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент України Віктор Янукович підписав закон «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Ківалова і Колесніченка, прийнятий Верховною Радою 3 липня. Це рішення парламенту викликало акції протесту в багатьох містах Україні. 10 серпня «мовний» закон набув чинності.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua