ЧЕРНІВЦІ

У Феодосії чиновників змусили вивчити гімн України

0

Мер Феодосії Олександр Бартенєв пообіцяв співробітникам виконкому перевірити їхні знання гімну України в День незалежності країни 24 серпня

Після доповіді про заходи, спрямовані на виховання патріотизму та поваги до символіки Криму на апаратній нараді Бартенєв, звертаючись до присутніх, заявив: «Якщо вже усі ми так любимо наш Крим, то гімн України всі повинні знати на «відмінно». Ось це ми й перевіримо 24 серпня: подивимося один одному в очі, я буду заспівувати, а усі ви - підспівувати мені. Гімн своєї країни треба знати».

При цьому перший заступник міського голови Ігор Авруцький зізнався, що особисто він гімн країни знає добре, а ось гімн автономії - поки не дуже.

«Слава Україні - героям слава», - додав заступник мера Василь Ганиш.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Ківалова і Колесніченка, ухвалений Верховною Радою 3 липня. Це рішення парламенту викликало акції протесту в багатьох містах України. 10 серпня «мовний» закон набув чинності.

В опозиції вважають, що закон розколює Україну й ухвалений з порушеннями Конституції та регламенту Верховної Ради.

13 серпня Одеська міська рада першою серед місцевих рад офіційно прийняла російську мову як регіональну на території міста.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua