ЧЕРНІВЦІ

Священикам УПЦ КП заборонили битися за місце в Раді

0

Українська православна церква Київського патріархату заборонила священнослужителям брати участь у парламентських виборах

 Як повідомили «Коментарям» в УПЦ КП, про це заявив представник Київської Патріархії архієпископ Євстратій.

«УПЦ Київського Патріархату не дає благословення духовенству - архієреям, священикам і дияконам - балотуватися до Верховної Ради. Такою є позиція нашої церкви, особисто святійшого Патріарха Філарета. Вона відповідає і канонам, і церковній традиції», - заявив священик.

«А без благословення предстоятеля вирішувати такі питання жоден клірик не має права. Той, хто висувається в депутати без благословення, буде змушений вибирати між служінням в церкві і політичною діяльністю. Поєднувати одне й інше він не зможе», - додав він.

Єрарх також зазначив, що якщо хтось вже висунув свою кандидатуру на виборах, то це сталося без відома Патріарха і без його благословення. «Я спілкувався з найсвятішим Владикою з цього приводу - він нікому з кліриків благословення не давав ні на балотування в списках партій, ні на висунення в округах. Зараз завершується реєстрація кандидатів, і кожен клірик, який висуне свою кандидатуру, матиму розмову з предстоятелем,  щоб визначитися. Якщо хоче бути депутатом - буде звільнений від служіння і як приватна особа зможе брати участь у виборах. Якщо хоче далі служити – має  зняти свою кандидатуру», - підсумував архієпископ.

Нагадаємо, парламентські вибори в Україні відбудуться 28 жовтня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua