ЧЕРНІВЦІ

Опозиція готова захищати жертв «бабусі з котом»

0

Опозиція готова надати всебічну підтримку громадянам, яких влада переслідує за виготовлення та розміщення жартівливої реклами

Як повідомили «Коментарям» в БЮТ, про це йдеться в заяві Об’єднаної опозиції. «Розгорнувши справжню війну проти «Бабусі з котом», влада вкотре демонструє свою неадекватність та відсутність почуття реальності та гумору», - заявили в «Батьківщині».

В опозиції зазначають, що влада таким чином забороняє вільно спілкуватись українською мовою та жартувати.

«Наші депутати і юристи готові підтримати і автора ідеї, і власницю рекламної агенції, яка розмістила жартівливу рекламу», - заявили в «Батьківщині».

Також в опозиції повідомили, що голова підкомітету з питань реклами Комітету з питань свободи слова та інформації Олена Кондратюк  направила до ГПУ депутатське звернення щодо перевірки порушень вимог чинного законодавства у зв’язку з незаконним втручанням у зміст та форму зовнішньої реклами та вимагає від ГПУ негайно вжити заходів і притягнути до відповідальності винних у знятті та заклеюванні біл-бордів «Бабуся з котом».

Разом з тим опозиція звертає увагу всіх міжнародних спостерігачів за парламентськими виборами в Україні на грубі факти переслідування вільнодумних громадян.

Нагадаємо, автором білборда, що став хітом Інтернету, на якому зображені бабуся з котом  і напис  «Взнала, що онук голосував за «регіони» - переписала хату на кота», з якого «зникла» частина зображення, називають екс-главу скандального Єлизаветинського сільради.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua