ЧЕРНІВЦІ

Списки мажоритарників від «Нашої Україна» вкоротили

ЦВК пустила партію Ющенка на вибори, «урізавши» на 34 людини

0

Центральна виборча комісія зареєструвала 29 кандидатів у депутати Верховної Ради від партії «Наша України» за одномандатними мажоритарними округами

 Відповідну постанову було прийнято на засіданні Центрвиборчкому 15 серпня, повідомляють «Українські новини».

Серед зареєстрованих кандидатів брат колишнього Президента (2005-2010) Віктора Ющенка, чинний депутат Ради від фракції Блоку «Наша України-Народна Самооборона» Петро Ющенко. Він буде балотуватися в депутати у мажоритарному окрузі  № 161 в Сумській області.

Разом з тим ЦВК зареєструвала 185 кандидатів у депутати Верховної Ради, висунутих партією «Наша Україна» за списком в загальнодержавному багатомандатному окрузі.

Перед реєстрацією списку партії ЦВК вилучив з нього 34 прізвища у зв´язку з тим, що відповідні особи не подали заяви про згоду балотуватися в депутати.

При цьому кандидатами зареєстровані включені в першу п´ятірку списку лідер партії колишній Президент (2005-2010) Віктор Ющенко, депутат Верховної Ради, лідер Української народної партії Юрій Костенко (фракція Блоку «Наша України - Народна Самооборона»), екс-керівник НАК «Нафтогаз Україна» Олексій Івченко, прес-секретар екс-президента Ющенка Ірина Ванникова і голова політичної ради партії Сергій Бондарчук.

Крім них ЦВК зареєструвала кандидатами колишнього позаштатного радника Ющенка під час його президентства, засновника і редактора газети «Україна молода» Михайла Дорошенка, лідера Конгресу Українських Націоналістів Степана Брацюня, депутатів Ради Ярослава Джоджика, Зіновія Шкутяка, Олександра Клименка, Лілію Григорович (все - від НУНС ), Григорія Омельченка (позафракційний).

Також зареєстровані племінник екс-президента Ярослав Ющенко, колишній заступник глави Секретаріату Президента Валентина Руденко.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua