ЧЕРНІВЦІ

Прес-служба Чернівецької ОДА розповсюдила Звернення голови адміністрації Михайла Папієва, повідомляють «Чернівці. Коментарі».

Губернатор звернувся до буковинців у зв`язку з початком виборів та висловив упевненість у демократичності, чесності та прозорості виборів на Буковині.

"Переконаний: вести в області нечесну передвиборчу кампанію – не до  лиця політичним партіям і претендентам на високий статус народного обранця, - цитує прес-служба слова Папієва. - Вважаю, що не личить учасникам виборчого процесу вносити розбрат в буковинське суспільство, використовувати «чорні» технології, обливати брудом один одного і виливати цей бруд на земляків – Буковина і буковинці заслуговують на повагу і конструктивний діалог, зацікавлену і відверту розмову про своє майбутнє".

У своєму зверненні Папієв висловив сподівання, що ймовірним порушенням чинного законодавства запобігатимуть "мешканці краю, які вирізняються своїм менталітетом, толерантністю у взаєминах, почуттям відповідальності і мудрістю".

На інститути громадянського суспільства та засоби масової інформації області губернатор поклав зобов`язання "бути об"єктивними в своїх оцінках виборчого процесу, брати під контроль хід передвиборчої кампанії  в регіоні і сприяти її прозорості".

Зі свого боку голова ОДА пообіцяв "забезпечити в області у рамках чинного законодавства і згідно з компетенцією необхідні умови для проведення парламентських виборів і вільного волевиявлення жителів регіону в день голосування".


Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», 7 серпня Михайло Папієв використав свою робочу поїздку у райони для агітації за кандидатів від Партії регіонів.

Фото з сайту ОДА

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua