ЧЕРНІВЦІ

Луценко каже, що камера для довічно ув´язнених його морально не зламала

Луценко заявив, що йому терміново потрібно в лікарню

0

Колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка не залякало перебування в камері для довічно ув´язнених, проте його фізичний стан «не найкращий» і йому необхідна термінова госпіталізація

Про це сам екс-міністр заявив в інтерв´ю «Голосу Америки».

За його словами, «19 місяців у бетонному мішку» не могли не вплинути на його здоров´я. «Фізичний стан, безумовно, не найкращий... Повноцінного лікування я так і не домігся», - зазначив Луценко.

«Наодинці лікарі кажуть про необхідність термінової госпіталізації, але в складі комісії підписують заготовлені тюремним департаментом рекомендації пити анаболіки і «Креон». Однак постійно просити у влади лікування вважаю для себе неприйнятним. Я вирішив домогтися цих своїх прав через скаргу до Європейського суду з прав людини», - сказав Луценко.

При цьому він зазначив, що з моральним самопочуттям у нього «все набагато краще». «Лук´янівська в´язниця побудована в середині XIX століття. Відповідно до «Оксфордської історії в’язниць» вона відноситься до системи «тюрем залякування». Але, чесно кажучи, дикунські умови утримання не вплинули на мене аніскільки», - зазначив він.

«Я розумів, що не просто так мене помістили в блок для довічно ув´язнених, а в сусідній камері сидить убивця міліціонерів. Я знав також, що роздруківки з камерної системи відеоспостереження носять «нагору» для втіхи замовників. Звичайно, я розумів, що мене випробовують, водячи коридорами Генпрокуратури на довгому ланцюгу в наручниках, позбавляючи їжі і туалету на 10-12 годин», - сказав екс-міністр.

Однак Луценко додав, що з нього зняло величезний психологічний тягар співчуття і повага, які він «бачив в очах і відчував, у рукостисканнях персоналу, міліціонерів, лікарів, більшості ув´язнених».

Як повідомляли «Коментарі», 27 лютого Печерський районний суд Києва визнав Луценка винним у перевищенні влади і засудив екс-міністра до 4 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі суд розглядає другу кримінальну справу проти Луценка за звинуваченням його у службовій недбалості під час проведення стеження за фігурантом справи про отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua