ЧЕРНІВЦІ

Наступна «тисяча Ощадбанку» прийде на руки наступного року

Українським вкладникам Ощадбанку СРСР обіцяють другу тисячу

0

У 2013 році українським вкладникам Ощадбанку колишнього СРСР виплатять ще по одній тисячі гривень в якості компенсації

Як передає «Інтерфакс-Україна», про це повідомив глава правління ВАТ «Державний ощадний банк України» Сергій Подрєзов.

«У 2013 році отримають і вони (люди вже отримали 1 тис. грн у 2008 році), і ті, хто цього року вже отримав 1 тис. грн. Цього року ми зрівняли тих, хто у 2008 році отримав і цього, тобто всі отримали по одній тисячі, тому наступного року всі на рівних умовах, і кожен отримає вже по другій тисячі», - сказав Подрєзов.

Банкір уточнив, що вкладникам, які вже отримали у 2008 році компенсації, необхідно буде пройти процес актуалізації цього року для того, щоб у 2013 році необхідні кошти були нараховані. При цьому він не виключив, що сума компенсацій, які видаються в рамках другого етапу, може бути змінена.

Як повідомляли «Коментарі», Міністерство фінансів виділило Державному Ощадному банкові 3,3 млрд грн для виплати компенсацій за вкладами Ощадбанку колишнього СРСР. Станом на 31 липня банк уже виплатив компенсації вкладникам Ощадбанку СРСР на суму 1,962 млн грн. Планується, що компенсаційні виплати триватимуть до 25 грудня 2012 року. Очікується, що загалом компенсацію повинні отримати 6 млн громадян.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua