ЧЕРНІВЦІ

Музиканти, які погодилися на участь у фестивалі, не знали, що організатором буде Партія регіонів

Музиканти відмовляються виступати за підтримки Партії регіонів

0

Учасники молодіжного музичного фестивалю «Extreme.Music.LIVE», який має відбутися 18-19 серпня у Черкасах, відмовляються від виступів через те, що концерт пройде за підтримки Партії регіонів

Одним із перших, хто відмовився брати участь у фестивалі, стала черкаська група «Ефект метелика», повідомляє «Прочерк».

«Нашій команді запропонували взяти участь у фестивалі, не вказуючи, хто буде організатором. Однак, коли ми дізналися, хто фінансуватиме концерт, одностайно вирішили відмовитися від «легких грошей», адже совість важливіша», - розповів гітарист групи Костянтин Доброцький.

Також він повідомив, що група розцінює цей фестиваль як передвиборну агітацію.

Також брати участь у фестивалі відмовилася і група «ЯntaR City». «Ми нікого не підтримуємо, і не будемо підтримувати, в агітаціях не беремо участі», - пояснив менеджер групи Олександр Романяк.

Крім того, відмовився виступати на фестивалі через його агітаційну спрямованість і Валентин Стрикало зі своєю групою.

А ось група «Fail System» вирішила показати свій протест по-іншому: заспівати на фестивалі пісню, спрямовану проти Президента України.

Також від участі у фестивалі вже відмовилися групи «Good fellas» і «4films». Групи просять прибрати себе з афіш, проте організатори поки не прислухаються до їх слів.

За словами організаторів фестивалю, «за підтримки Партії регіонів» означає, що фестиваль «відвідають» губернатор Сергій Тулуб і секретар міськради Віктор Горкун, однак гасла регіоналів ніде висіти не будуть.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua