ЧЕРНІВЦІ

Правительство создает программу оперативного реагирования на пожары

В Україні відстежуватимуть пожежі з космосу

0

Кабінет Міністрів доручив Національному космічному агентству України разом з МНС розробити програму оперативного реагування на пожежі

Про це прем´єр-міністр України Микола Азаров сказав, відкриваючи засідання уряду, повідомляють «Коментарі».

«Доручаю відновити вахтові чергування пожежних мобільних груп у потенційно небезпечних місцях і зробити це системою раз і назавжди» - сказав Азаров.

Поряд з цим прем´єр повідомив, що урядом прийнято рішення оснастити 4 військові літаки протипожежною технікою і навчити пілотів користуватися нею.

«Нам потрібно поліпшити озброєння протипожежними засобами, підвищити мобільність і потужність відповідних підрозділів. Резервом для надзвичайних ситуацій може бути військова авіація. Уряд прийняв рішення три-чотири військові гелікоптери обладнати додатково засобами пожежогасіння та навчити пілотів як діяти під час гасіння пожеж».

Він також нагадав, що необхідно відновити систему протипожежних водоймищ, яка успішно функціонувала раніше.

Крім того, прем´єр доручив Національному космічному агентству створити систему аерокосмічного контролю за ситуацією в лісах, і там, де можуть скластися небезпечні ситуації.

«Треба створити системний аерокосмічний контроль за ситуацією в наших лісах, степах, всюди, де складається небезпечна ситуація. Як це ми, до речі, зробили в 2010 році і завдяки цьому уникнули пожеж. У нас є власні супутники - гріх не використовувати їх на сто відсотків», - сказала прем´єр-міністр.

Як повідомляли «Коментарі», пожежа в Корсунському лісництві держпідприємства «Каховське лісове господарство» в Херсонській області почалася 9 серпня - тоді вигоріло 50 га, в результаті пожежі площа постраждалої території збільшилася до 1500 га. Прокуратура Херсонської області порушила кримінальну справу. У підпалі лісу підозрюється місцевий пастух. 13 серпня міліція затримала підозрюваного в підпалі.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua