ЧЕРНІВЦІ

Члени «групи Догнала» вимагають покарати телеканали, які показують «неправильні» мультфільми

Українські католики-сектанти вимагають убити Кенні та Шрека (ФОТО)

0

Нацкомісія з моралі скликала засідання, щоб подивитися, як популярні мультики створюють «людину-дебіла»

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі, її голова Василь Костицький прийняв рішення про підготовку окремого засідання комісії. Таким чином комісія відреагувала на появу дослідження «Мультфільми - загроза для наших дітей».

Як стало відомо «Коментарям», брошура з «дослідженням», в якій немає жодної згадки про авторів тексту і самого дослідження, розміщена на сайті «Під Покровом Пресвятої Богородиці», який веде Українська православна Греко-католицька церква, відома також під назвою «група Догнала». У жовтні минулого року католицькі єпископи України оприлюднили спільну заяву єпископів УГКЦ та РКЦ, в якій зазначено, що «група Догнала не має жодного стосунку до Католицької Церкви, оскільки її вожді, колишні католицькі священики, за важкі церковні злочини були покарані карою великої екскомуніки - відлучені від Церкви».

Між тим, сама УПГКЦ, очолювана громадянином Чехії Антоніном Догналом, веде активну боротьбу з пропагандою гомосексуалізму, гендерної рівності та ювенальної юстиції.

Так, зокрема, невідомі автори брошури про мультфільми зазначають: «В результаті досліджень виявилося, що всі мультфільми - це спецпроекти, спрямовані на руйнування сім´ї, пропаганду збочень, наркоманії та іншого. Хто б міг, наприклад, подумати, що Губка Боб - це гомосексуаліст, «Маша і ведмідь» - ювенальний мультфільм, а поширені мультфільми «Аніме» - найбільша пропаганда гендеру!». У передмові зазначено, що психологи і педагоги проаналізували вплив сучасних мультфільмів на дитячу психіку. Цікаво, що в один ряд з популярними серед дітей мультиками «Спанч Боб», «Маша і Ведмідь», «Шрек» потрапили вже призабуті «Покемони» і «Телепузики», а також зовсім недитячі анімаційні серіали «Сімпсони», «Гріффіни», «Футурама» і «Саус Парк». Виявилося, що список був сформований за результатами опитування шести полтавських дітей, проведеного у вересні минулого року одним із регіональних сайтів Полтавщини.

Як відзначають автори, результати досліджень вражають: ці багатосерійні мультфільми - «широкомасштабний експеримент над українськими дітьми, в результаті якого з наших дітей та молоді сплановано формують злочинців і збоченців».

Так, мультфільм «Телепузики» - це послідовне створення людини-дебіла, яка сидітиме біля екрану з відкритим ротом і ковтатиме будь-яку інформацію. При цьому в тексті зазначено, що колишній продюсер дитячого каналу ВВС Сара Грем зізналася: «Телепузики» були створені під впливом важких наркотиків. Крім того, серіал з дитинства «формує психологію невдах» і пропагує гомосексуалізм.

Дісталося «на горіхи» і серіалу про Губку Боба, який є «найкращим помічником батьків, якщо їх мета - отупіння дитини».

 

«Маша і ведмідь» - класичний приклад садизму, а сама Маша - дитина ювенальної юстиції. Люто критикуючи саму ідею ювенальної юстиції (системи захисту прав неповнолітніх державою) автори всіляко залякують читачів, підкреслюючи: після того, як дитину заберуть з сім´ї, у неї з´являться всі шанси «бути всиновленою гомосексуалістами або бути проданою на органи».

«Шрек», на думку авторів брошури, - антиказка толерантності. Зокрема, образ чоловікоподібної головної героїні «призводить до змішування ролі статей у житті, а в певних умовах це може викликати глибоку сексуальну дезорієнтацію у молодих людей».

Окремий розділ присвячений критиці аніме, що пропагує збочення, кров та жорстокість. Серіал «Сімпсони» автори брошури звинуватили в цілеспрямованому руйнуванні сімейних цінностей.

Мультсеріал «Гріффіни» названий насмішкою над родиною, а сюжет «Футурами» описаний як історія збочених статевих відносин між роботами і людьми.

Що стосується «Саус Парку», то до нього у авторів брошури низка претензій: висміювання батьків і вчителів, знущання над християнською вірою, пропаганда збочень та закликів до легалізації наркотиків. «Цей фільм повністю неприпустимий не тільки для дітей, а й для дорослих, адже із дорослих він робить педофілів, а з дітей - маленьких збоченців».

Не догодили «правовірним греко-католикам» і мультфільми Волта Діснея: «один із відомих американських масонів виробив спеціальну методику деформування свідомості дитини, переставляючи акценти з традиційних християнських цінностей на несуттєві деталі життя і пропаганду збочень, порнографії, знущання над вірою та інше».

У результаті автори брошури закликають батьків не тільки пояснювати своїм дітям про шкоду таких мультфільмів, а й звертатися в державні органи з вимогою заборонити «антисімейні та антихристиянські мультфільми, а також покарати телеканали, які їх показують».

Як свідчить рішення Нацкомісії із захисту суспільної моралі, принаймні в одне держвідомство члени «групи Догнала» вже достукалися.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua