ЧЕРНІВЦІ

На Буковині райдержадміністрації рекламують Партію регіонів (ФОТО)

0

На офіційному сайті Новоселицької РДА з`явилося повідомлення про те, що у громадській приймальні районної організації Партії регіонів відбулося засідання клубу виборців. Про це повідомляє сайт газети "Час".

Повідомлення супроводжувалось зображенням партійної символіки. Окрім того в повідомленні йшлося, що про хід і порядок впровадження соціальних ініціатив Президента присутніх проінформувала заступник начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Наталія Штефанко.Журналісти видання задалися питанням, "яким чином державний службовець посадовець приймає участь в робочий час на партійних заходах" та вважають, що у "таких діях чиновників прослідковується відкрите порушення законів України про вибори та державну службу".

Газета звернулася до прокуратури району та області перевірити викладені на сайті Новоселицької РДА інформації на факт порушення чинного законодавства і притягнути винних замовників цих дій до відповідальності.

"Нереагування на такі кричущі факти порушення права рівності усіх перед законом будемо вважати небажанням правоохоронних органів слідкувати за дотриманням законності у виборчому процесі", - вважають у виданні.


Як повідомила на своїй сторінці у Фейсбук журналістка "Часу" Надія Бабинська, у прокуратурі відповіли, що "скарги на порушення виборчого законодавства розглядають відповідні виборчі комісії (окружні, ЦВК). Прокуратура розглядає матеріали, які надходять за рішеннями відповідних виборчих комісій, згідно з чинним законодавством".

Фото з сайту "Час"

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua