ЧЕРНІВЦІ

Азаров доручив терміново завершити підготовку до навчального року

0

Прем`єр-міністр України Микола Азаров доручив місцевим чиновникам прослідкувати здачу нових 40 шкіл, а також взяти під особистий контроль наявність в усіх українських школах необхідних підручників

Про це він заявив, відкриваючи сьогодні засідання уряду, повідомили «Коментарям» у прес-службі Кабміну.

Окрім того, Азаров звернув увагу на те, що за два тижні до нового навчального року деякі регіони не готові.

«До 1 вересня ми маємо здати в експлуатацію 40 нових шкіл на чотирнадцять з половиною тисяч учнівських місць. Я прошу членів Уряду за два тижні, що залишились, виїхати в закріплені регіони і безумовно забезпечити відкриття цих нових шкіл», - підкреслив прем`єр.

Крім того, за його словам саме сьогодні всі загальноосвітні школи в країні мають отримати абсолютно всі підручники для першокласників. «Це я також прошу взяти під особистий контроль кураторів областей. Елементарно присвятіть цьому кілька годин робочого часу: зателефонуйте в райони, в школи. Якщо треба, допоможіть вирішити проблеми. Підручники надруковані вчасно. До речі, вперше за останні роки. Так само вчасно вони мають бути у школах», - зазначив Азаров, додавши, що до 1 вересня в усіх школах мають бути тисяча нових шкільних автобусів, які мають почати працювати вже 1 з першого дзвінка.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua