ЧЕРНІВЦІ

Україна виступає проти безликих сигаретних пачок

Україна заступилася за австралійські тютюнові компанії

0

Україна разом з Гондурасом і Домініканською республікою направляє до СОТ офіційний запит щодо австралійських вимог до упаковки сигарет

Як передає «Радіо «Свобода», Верховний суд Австралії відхилив скаргу тютюнових компаній на новий закон, який встановлює найжорсткіші у світі правила продажу їхньої продукції.

Згідно з цим законом, який набуде чинності у грудні 2012 року, виробники тютюну не зможуть відображати свої кольори, марки та логотипи або мати дизайн сигаретних пачок, який відрізнятиметься від інших. Вся продукція буде продаватися в однакових коробках оливкового кольору, на яких обов´язковими будуть застереження про шкоду куріння.

Виробники сигарет намагалися переконати суд, що заборона на фірмову символіку порушує їхні права на інтелектуальну власність.

У свою чергу, тютюнові компанії не втрачають надії захистити свої позиції з використанням процедур Світової організації торгівлі (СОТ). Україна як виробник тютюну разом з Гондурасом і Домініканською республікою направляє офіційний запит щодо австралійських вимог до упаковки тютюнової продукції.

Як повідомляли «Коментарі», в червні 2012 року Президент України Віктор Янукович підписав закон, що обмежує місця для куріння. Відповідно до закону забороняється куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет та кальянів у громадських місцях, на зупинках громадського транспорту, кафе та ресторанах, переходах.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua