ЧЕРНІВЦІ

У селі Долішній Шепіт Вижницького району мешканці на чотири години перекрили дорогу, не пускаючи транспорт ні з села, ні в село. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», про це пише сайт molbuk.ua

"На протест зібралося 60-70 людей, ми закрили шлагбаум на в`їзді у село, - розповіла мешканка села Євгенія. - Черга з автомобілів і з одного боку шлагбаума, і з іншого витягнулася у кілометр. Ми не пропускали ні легкові автомобілі, ні автобуси, ні лісовози. За чотири години проїхала лише швидка допомога".

За словами мешканців, їх підтримали і самі водії, які розбивають машини на неремонтованій дорозі.
"Нас підтримали водії автобусів. Бо були випадки, коли через те, що камінь потрапив у скло, в автобусі розбилося лобове скло, - розповіла пані Євгенія. - Також за ремонт дороги були і водії лісовозів. Адже їх тут щодня їде 50-60 на день. А дорогу не ремонтували вже два роки".

До пікетувальників приїхали керівники району та місцевого лісгоспу. Вони пообіцяли за два тижні відремонтувати дорогу. Люди погодилися чекати. 

Мешканці впевнені, що ремонту дорогу вдалося добитися саме протестом. Але якщо за обіцяний час нічого не зроблять, у Долішньому Шепоті знову обіцяють перекрити дорогу, - пише molbuk.ua

Фото: Інформаційне агентство А.С.С.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua