ЧЕРНІВЦІ

Купити нову іномарку в кредит стало ще дорожче

Кредити на нові автомобілі знову подорожчали

0

Після стабільного зниження ставок протягом першого півріччя, з середини липня 2012 року кредити на нові іномарки подорожчали. При цьому кількість банків, що кредитують, з числа найбільших скоротилася

За даними компанії «Простобанк Консалтинг» на 13 серпня 2012 року середня реальна ставка за кредитами на купівлю нових автомобілів іноземного збирання терміном на два роки становить 16,9% річних, повідомляє «AutoWeek.com.ua».

У порівнянні з 16 липня вартість таких позик зросла, в середньому, на 0,15 відсоткового пункту. На таку ж величину зросла і середня ставка за автокредитами терміном на шість років - до 18,18% річних. Зростання ставок для інших термінів кредитування становить 0,1-0,12 п.п.

Нагадаємо, до цього ставки за кредитами на нові іномарки показували невелике, але стабільне зниження. Так, за перше півріччя такі автокредити подешевшали, залежно від терміну кредитування, на 1,2-1,9 п.п.
При цьому скоротилася кількість банків з числа 50 найбільших за розміром активів, які пропонують кредити на нові іномарки - до 34 установ. За останній місяць цей ринок залишив Кредитпромбанк.

Як повідомляли «Коментарі», середні по ринку реальні ставки за позиками на вживані автомобілі за червень-2012 зросли. Так, з термінами кредитування від року до п´яти ставки зросли на 0,3-0,5 відсоткового пункту і на 1,3-1,4 відсоткового пункту з термінами п´ять і шість років.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua