ЧЕРНІВЦІ

Суд прийняв рішення перейти до дебатів

Суд завершив розслідування справи про побиття Саші Попової

0

Миколаївський суд сьогодні завершив судове слідство і прийняв рішення перейти до дебатів у справі про побиття Олександри Попової

Як передає портал «Новини-Н», сьогоднішнє судове засідання почалося з допиту експерта Олега Майбороди.

Першим ставила питання адвокат підсудного. Її цікавило, звідки взялися висновки, що Саші завдали саме тяжкі тілесні ушкодження, які це були ушкодження, які були травми. Експерт повідомив, що огляд було зроблено ще 16 березня і нічого нового не скаже. Травми - це синці і садна, перелом носа, перелом щелепи, забій головного мозку, який стався від 7-8 ударів в голову, синці на шиї і трахеї, здавлювання шиї, набряк головного мозку, закрита тупа травма в області грудей. Адвоката цікавила, чи могла виникнути травма шиї від падіння. Експерт розповів, що травма виникла в результаті здавлювання шиї. Про це говорить мелкоточковий і плямистий крововилив у шкіру шиї. Саме за цією ознакою можна судити, що було здавлювання, а не удар, що призвело до асфіксії і набряку головного мозку.

Удари наносилися постраждалій лицем до лиця - пошкодження є або спереду, або збоку. Абсолютно всі пошкодження можна розглянути на комп´ютерній томографії.

Експерт розповів, що під час потрапляння в лікарню температура тіла Саші була нижче норми - 35 градусів, що свідчить про переохолодження. Саме холод  допоміг вижити Саші, бо  при холоді затримується процес обміну речовин і асфіксія не наступила.

Прокурор поцікавився у матері Саші  Алли Гудзь станом здоров´я дівчини і попросив підтвердити інформацію про те, що Саша щось згадала. Мама дівчини відповіла, що у Саші не фіксується пам´ять, тому повідомлення в ЗМІ про те, що Саша щось згадала - неправда.

Після цього суддя запропонував закінчити судове слідство і перейти до дебатів, на рахунок чого запитав думки сторін. Адвокат підсудного попросила перерву, мотивуючи це тим, що їй потрібен час для вивчення сьогоднішніх показань або, можливо, на підготовку клопотання. Також вона перебуває у відпустці, тому не встигла побувати в СІЗО і підготувати до слухання підсудного. Для цього їй треба 2-3 тижні. Суд прийняв рішення закінчити судове слідство і надати час на підготовку до дебатів адвокату і підсудному. Тому що захист не готовий  до дебатів, вони переносяться на 4 вересня.

Як повідомляли «Коментарі», 10 березня в Миколаєві Олександру Попову побив до напівсмерті 22-річний Олександр Косінов. Саша стала його випадковою жертвою. Зараз кривдник дівчини перебуває під судом, йому загрожує до 15 років ув´язнення. Дівчина була в комі понад чотири місяці.

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua