ЧЕРНІВЦІ

Росіяни та білоруси виявилися здоровішими за українців

0

Україна посіла 99 місце зі 145 країн у рейтингу щодо стану здоров´я своїх громадян, складеному агентством «Bloomberg»

Так, згідно з рейтингом, Україна розмістилася між Іраком, який на одну позицію вище, та Пакистаном, в якому справи йдуть гірше, ніж у нас.

Найбільш здоровою країною агентство назвало Сінгапур, за ним йдуть Італія, Австралія, Швейцарія, Японія, Ізраїль, Іспанія, Нідерланди, Швеція та Німеччина. Гірше за всіх справи зі станом  здоров´я у громадян Мозамбіку, Чаду, Республіки Конго, Лесото та Свазіленду.

Серед країн колишнього СРСР найвищий рівень здоров´я в Грузії, вона 71-а, Вірменія ділить 79 місце з Латвією, Литва - 81, Таджикистан - 84, Узбекистан - 85, Азербайджан - 87, Республіка Білорусь - 91, Російська Федерація - 97.

Під час складання рейтингу враховувалися показники тривалості життя та дитячої смертності, причини смертності, показники смертності для трьох вікових груп і показники смертності по досягненню 65-річного віку для чоловіків та жінок. Серед факторів ризику, що знижують рейтинг, були враховані частка дорослих курців, споживання алкоголю, ожиріння, низька фізична активність, а також показники холестеролу, кров´яного тиску та глюкози в крові, кількість ВІЛ-позитивних громадян, екологічна ситуація, а також дитячі захворювання.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua