ЧЕРНІВЦІ

Азаров пообіцяв не дозволити викорінити російську мову

Азаров вирішив, що в Україні російську мову «викорінювали»

0

В Україні «викорінювалась» російська мова, але закон «Про засади державної мовної політики» прибрав ці перегини

 Про це в Одесі заявив прем´єр-міністр Україна Микола Азаров, передає «ICTV».

За його словами, для російської мови  «мають бути всі можливості - і дітей вчити, і читати літературу, і дивитися передачі». «Це наше глибоке переконання», - підкреслив прем´єр.

Коментуючи рішення Одеської міськради про надання російській мові статусу регіональної, Азаров зазначив, що подібні рішення будуть прийняті «там, де є в цьому необхідність». «А така необхідність є, адже російська мова викорінювалась, і треба було це поправити. Треба було ці перегини усунути», - заявив глава уряду.

«Ніхто не проти української мови. Навпаки, ми будемо розробляти програму підтримки, але ми нікому не дозволимо викорінювати всі мови народів, які живуть в Україні», - підсумував прем´єр.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент України Віктор Янукович підписав закон «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Ківалова і Колесніченка, прийнятий Верховною Радою 3 липня. Це рішення парламенту спричинило акції протесту в багатьох містах України.

10 серпня «мовний» закон був опублікований і, як наслідок, набув чинності. В опозиції вважають, що закон розколює Україну і прийнятий з порушеннями Конституції та регламенту Верховної Ради.

13 серпня Одеська міська рада офіційно прийняла російську мову як регіональну на території міста

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua