ЧЕРНІВЦІ

Генеральний прокурор взяв у заступники ректора Нацакадемії прокуратури

Пшонка зробив свого заступника ректором

0

Генеральний прокурор відправив заступника ділитися досвідом із молоддю

Заступника  Генпрокурора Євгена Блажівського в порядку переведення призначено на посаду ректора Національної академії прокуратури України. Як повідомили «Коментарям» в ГПУ, відповідне призначення підтверджено наказом Генпрокурора України від  14 серпня.

 Генпрокурор Віктор Пшонка подякував Блажівському за плідну роботу в органах прокуратури і побажав йому сил та успіхів на новій посаді.

«Ваш безцінний практичний досвід сьогодні дуже потрібен молодим фахівцям і майбутнім юристам, прокурорам. Тому бажаю Вам сил та успіхів у роботі на науково-теоретичному напрямі», - зазначив генеральний прокурор.

На посаду заступника Генерального прокурора призначено державного радника юстиції 2 класу Юрія Дьоміна.

Євген Блажівський - кандидат юридичних наук, заслужений юрист України, працює в органах прокуратури з 1981 року. Пройшов шлях від стажиста до заступника Генерального прокурора, обіймав керівні посади в органах прокуратури обласного, міського та районного рівнів, був прокурором Львівської, Чернігівської областей, прокурором м. Києва.

За час роботи удостоєний державних нагород і відзнак за сумлінну працю в органах прокуратури, нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, «Почесною відзнакою Вищої ради юстиції», нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури».

Юрій Дьомін працював на різних керівних посадах у регіональних прокуратурах та центральному апараті ГПУ, обіймав посаду ректора Національної академії прокуратури України.

Має почесне звання «Заслуженого юриста України», «Почесного працівника прокуратури України», а також нагороди за сумлінну службу в органах прокуратури.

Зазначимо, одним з останніх відомих справ Блажівського була перевірка законності порушення кримінальної справи проти гендиректора ТВі Миколи Княжицького за підозрою в ухилянні від сплати податків .

В межах перевірки Генпрокуратура встановила, що справа проти Княжицького було порушено без належної перевірки і без достатніх на те підстав.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua