ЧЕРНІВЦІ

Ківалов переклав провину за помилки в «мовному» законі на опозицію

0

Один з авторів скандального «мовного» законопроекту «регіонал» Сергій Ківалов вважає, що за помилки в остаточному тексті документа повинні відповідати не автори документа, а профільний комітет

 

 Як повідомили «Коментарям» в Партії регіонів, Ківалов упевнений, що комітет навмисно не підготував текст до підписання, а спікер Володимир Литвин підписав невичитаний закон як виняток.

«Відповідальним за підготовку законопроекту був Комітет з питань культури і духовності. В результаті виявилося, що комітет не забезпечив не лише своєчасний розгляд проекту в парламенті, а й технічно не підготував сам текст до підписання. Я впевнений, це було зроблено навмисно, як чергова провокація від опозиції», - переконаний «регіонал».

«Голова Верховної Ради, який підписує всі закони тільки після їх редакторської обробки, в цьому випадку зробив виняток», - додав Ківалов.

Як повідомляли «Коментарі», в тексті  вже чинного закону «Про засади державної мовної політики» допущені грубі помилки, які, за словами юристів, унеможливлюють практичне застосування 17-ти пунктів документа

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua