ЧЕРНІВЦІ

Нововведення Табачника змусили абітурієнтів понервувати

0

Через Єдину державну базу з питань освіти (ЄДБО) «збоїла» навіть перевірена в минулі роки система «Конкурс»

 Про це, як передає кореспондент «Коментарів», заявила координатор кампанії наглядом за вступною компанією ГМ «Опора» Ольга Стрелюк.

«Перші два тижні функціонування ЄДБО були проблематичними. Так, не всі навчальні заклади могли реєструвати в ній абітурієнтів. Не всі виші ретранслювали цю інформацію в інформаційну систему «Конкурс», яка за попередні 4 роки стала одним з найважливіших елементів публічності та прозорості вступної кампанії», - розповіла Стрелюк.

За її словами, це серйозно ускладнювало абітурієнтам орієнтування під час вступної кампанії, однак з другої половини липня, коли ажіотаж у приймальних комісіях спав, більшість вишів зуміли системно та оперативно вводити інформацію до ЄДБО, і вона, відповідно, почала  відображатися і в «Конкурсі» .

Водночас у низці випадків склалася ситуація, коли через відсутність даних у Єдиній базі вступник не міг бути зарахований до ВНЗ, хоча пройшов усі творчі конкурси і навіть був рекомендований до зарахування. На щастя, такі інциденти носили не масовий, а одиничний характер.

Виникли проблеми і з електронним вступом. По-перше, через збої в роботі ЄДБО абітурієнт не міг зрозуміти, чи вдалося йому подати заяву, і був змушений їхати до вишу особисто. Крім того, електронний вступ було передбачено лише для абітурієнтів, які вступають на бакалавра і тільки на денну форму навчання. Через що ним не могли скористатися абітурієнти медичних вишів, оскільки там готують не бакалаврів, а спеціалістів.

Варто відзначити, що проблеми собі створювали і самі абітурієнти. Наприклад, подавши заявки до 6 і більше вишів, через що деякі з них просто не приймали документи до розгляду.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua