ЧЕРНІВЦІ

Мовний закон не є догмою і може бути вдосконалений

Президент готовий правити закон про мови, скільки буде потрібно

0

Закон «Про засади державної мовної політики» не є догмою і якщо буде необхідно внести деякі поправки в цей закон - це буде зроблено

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі глави держави, про це Президент Віктор Янукович заявив у ході робочої поїздки до Севастополя 14 серпня.

Разом з тим Янукович нагадав, що закон тільки нещодавно набув чинності, тому ще зарано робити якісь висновки.

«Ясно одне - ми поступово рухаємося в бік Європейської хартії про мови, і це дуже важливо. Закон має забезпечувати рівність мов в Україні, тому за необхідності він буде вдосконалений», - додав Президент.

При цьому він нагадав, що вже створена відповідна робоча група, до якої входять автори закону про мови і «люди, які хотіли попрацювати над його вдосконаленням».

Як повідомляли «Коментарі», закон, який передбачає появу в Україні регіональних мов, набув чинності 10 серпня. 3 липня Верховна Рада ухвалила Закон «Про засади державної мовної політики» в цілому. За ухвалення даного документа проголосувало 248 народних депутатів.

Нагадаємо, 13 серпня в Кабінеті Міністрів під керівництвом віце-прем´єр-міністра України - міністра охорони здоров´я України Раїси Богатирьової відбулася нарада з питань вдосконалення законодавства про порядок застосування мов в Україні.

Нарада пройшла на виконання відповідного доручення Президента України Віктора Януковича, яким він ініціював створення робочої групи із залученням громадськості, відомих діячів освіти, науки та мистецтв, провідних фахівців з мовних питань.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua